Партнери


Нива Переяславщини
Нива Переяславщини

Група компаній «Нива Переяславщини» являє собою вертикально-інтегровану бізнес-модель, що дозволяє реалізувати стратегію ефективного розвитку компанії з максимізацією доданої вартості на всіх етапах бізнес-процесу: вирощування та зберігання зернових - виробництво комбікормів - відгодівля свиней - забій та м'ясопереробка - реалізація продукції ТМ "П'ятачок" у власній торгівельній мережі та через дистриб'юторів.

Сайт партнера

Глобино
Глобино

Продукція «Глобинського м’ясокомбінату» і «Глобинського маслозаводу» отримала визнання споживачів і професіоналів галузі, завоювала більше 30 медалей і дипломів, які підтверджують її бездоганну якість – головний пріоритет групи компаній. Збільшення та модернізація виробничих потужностей у поєднанні з ефективним менеджментом забезпечують сталий розвиток і вже вивели корпорацію в лідери вітчизняного продовольчого ринку. Постійно розширюючи асортимент продукції під ТМ «Глобино», група компаній також укрупнює і масштаби своєї діяльності, засвоюючи зарубіжні ринки.
Сайт партнера

МХП
МХП

МХП - вертикально інтегрована компанія. Унікальна і стійка модель бізнесу дозволяє контролювати собівартість виробленої продукції. МХП - безперечний лідер на українському ринку м'яса. Високі темпи зростання за всіма бізнес-напрямками — стратегічна мета компанії. МХП працює в сільському господарстві з 1998 року.
Сайт партнера